Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Urząd Miasta chce przekazać 100 tys. zł na kościół

Utworzony przez Kraśniczanka od urodzenia, 28 września 2011 r. o 13:57 Powrót do artykułu
Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć (Ap 13:18). I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze. (Ap 13:1) Oznacza to, że Bestia określa siebie słowami, które w powszechnym rozumieniu są zaprzeczeniem (przeciwieństwem) jego istoty. Te bluźniercze imiona na głowach Bestii są zaprzeczeniem 7-miu grzechów głównych: to skromność (zamiast pychy), to umiar (zamiast chciwości), to niewinność i niepokalaność (zamiast nieczystości), to szczerość i życzliwość (zamiast zazdrości i zawiści), to wyrozumiałość (zamiast nietolerancji i agresji), to wstrzemięźliwość i powściągliwość (zamiast braku umiarkowania we wszystkim), to pracowitość (zamiast lenistwa). Czy juz wiecie kim jest Bestia z Apokalipsy Sw Jana......?Ktoz by pomyslal,ze jest tuz obok nas od prawie 2 wiekow.Ale jak mowi stara prawda " najciemniej pod lampa"........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
apokalispa napisał:
Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć (Ap 13:18). I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze. (Ap 13:1) Oznacza to, że Bestia określa siebie słowami, które w powszechnym rozumieniu są zaprzeczeniem (przeciwieństwem) jego istoty. Te bluźniercze imiona na głowach Bestii są zaprzeczeniem 7-miu grzechów głównych: to skromność (zamiast pychy), to umiar (zamiast chciwości), to niewinność i niepokalaność (zamiast nieczystości), to szczerość i życzliwość (zamiast zazdrości i zawiści), to wyrozumiałość (zamiast nietolerancji i agresji), to wstrzemięźliwość i powściągliwość (zamiast braku umiarkowania we wszystkim), to pracowitość (zamiast lenistwa). Czy juz wiecie kim jest Bestia z Apokalipsy Sw Jana......?Ktoz by pomyslal,ze jest tuz obok nas od prawie 2 wiekow.Ale jak mowi stara prawda " najciemniej pod lampa"........
Chodzi Ci o PO bo ma numer 7 na liściw wyborczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie mam nic przeciwko aby Rada Miasta wsparła remont najcenniejszego zabytku w mieście. Wole inwestycje w zabytki, niż w bezużyteczne kible po 100 000zł sztuka.
Że dla ciebie bezużyteczne, ale kible sa potrzebne, co by nie było w mieście wszystko obszczane i nasrane pod krzakami.Co prawda nie takie po 100000, ale miasto zapadło w taki trans włazenia w dupę wszystkim, którym sie da i kupowania dla siebie poparcia, ze nawet na tansze go nie stac. A remonty zabytków nie sa priorytetowymi sprawami dla społeczności. A jesli dla kogos takimi sie stają, to niech na to płaci z własnej kieszeni. Całkiem tak jak niektórzy na budowę kościoła na Piaskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek_LKR napisał:
Sam jestem raczej ateistą ale dbanie o zabytki popieram, natomiast, jak patrzę jak w dzielnicy Piaski budowane są dwa kościoły na jednym podwórku to jest mi przykro bo to jest wyrzucanie pieniędzy, które mogłyby być wydane na np. remont zabytkowych kościołów. Niestety ciemnota narodu jest niesamowita
Gdybyś nie był ateista to bys wiedział, że tam buduje się jeden kościół, a to jest i stoi to jest kaplicą, która miała być tymczasowym pomieszczeniem dla parafian, którzy zostali wyrzuceni jak śmiecie z tego zabytkowego kościoła. I nikt nie patrzył czy im się to podoba czy tez nie. To teraz z jakiej paki mają łozyc na ten zabytkowy kościół, jak sa w nim tylko intruzami. A o tym kilka lat temu przekonało mnie kazanie jednego z ksieży tej parafii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sznowan rado miasta daj mi te 100tys a ja dokoncze ten remont na picuś-glancus:D.......ludzie obidzcie sie....inkiwycja zniesiona stosow nie ma...ale strach przed czarna mafia nadal sie sieje...czy ktos wam otworzy oczy? czy ja mam zaniesc listę spraw niecieripacych zwłoki do UM zeby ktos to rozpatrzyl i od razu znajdzie sie wam miejsce za 100tys....oj wstyd ciemnota i glupota....:> ja nie wiem....dac im place to chce reke...i kolejny raz widac jak pieknie wygladaja pacynki w urzyciu...a lud ciemny dalje bedzie tyrac w umierajacym miescie zeby podatki placic ale za to jkai kosciol bedzie piekny.....wiecie co..niedlugo biore slub i moja ''paraifia'' to''ta parafia'' i niezamierzam brac slubu w tym kosciele....a niech mi ktos powie o jakichs oplatach w kanceliari w ''mojje parafi'' to glosno bedzie w kraśniku....oj glośno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie UM Krasnik jest info o przekazaniu 150 000 zł gwoli ścisłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KSIĄDZ PROBOSZCZ napisał:
OTO WIELKA TA-JE-MNI-CA WIAAARYYY... ZŁOTO ZIEMIA I DOLAAARYYY... PROSZĘ O TZW. CICHĄ TACĘ, TZN. TYLKO BANKNOTY NIE PRZYSTOI ABY W ŚWIĘTYM MIEJSCU SŁYCHAĆ BYŁO BRZĘK MONET BÓG ZAPŁAĆ. AMEN.
nie mam wydać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadunio napisał:
Miesięczne zestawienie przychodów i wydatków "co łaska" kraśnickich parafii(po najnizszych stawkach); masza 50zł x 5 dziennie x 30 dni w miesiacu = 7500zł pogrzeb 800zł srednio trzy w tyg x 3 x 4tyg = 9600zł ślub 2200 zł ( wliczono organistę,podanie obraczek przez pingwina i zapalenie świecy,nauki+roznego rodzaju papierki) średnio 2 w tygodniu x 4tygodnie = 17600zł Taca,dziennie ze wszystkich mszy srednio 500zł x 30dni = 15000zł Datki wiernych na kościół srednio miesiecznie 24000zł Co daje srednio 73700zł miesiecznie Nie wliczono tu miesiecznych pensji dla kleru i pingwinów, placonych przez państwo,czyli nas podatników,srednio 1500zł + ZUS 860zł na osobe,dodatkowych "posług" dla parafian,koledy raz w roku z dochodem srednim 15000 zl,różnego innego rodzaju nauk,rekolekcji,świąt,przekazanych nieruchomości( a i takie są w Krasniku),ziemi rolnej. Wydatki srednio na parafie; elektrycznosć 5000zł miesiecznie w sezonie niegrzewczym elektrycznosc 7000zł miesiecznie + 15000zł za ogrzewanie w sezonie grzewczym Wszystkie stałe wydatki podane wyżej sa w 80% refundowane przez państwo,nas podatnikow, w ramach umowy konkordatowej dla kazdej parafii jak i utrzymanie kancelarii Uciechy księży i zakonnic...niestety nie ujete. I nie podskakiwać mi tu,bo w tym siedzę to wiem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krwipijcy i zlodzieje kampanie robic sobie za nasze cieżie pieniądze....banda kretynow.....tak sie kelru boicie ze nie popra....w du*** macie podatnikow i ich problemy i troski a to przew wsa to miasot umiera i ludzie uceikaja....to teraz sobie go zasiedlcie ksiezmi do konca i zorbcie jedne pieprzony zakon....tylko kto wtedy bedzie was utyzmywac bando kretynow!!!!!!!!!! oj niema to miasot szczescia do burmistrzow...oj nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Jan' timestamp='1317363078' post='541930'] Chodzi Ci o PO bo ma numer 7 na liściw wyborczej [/qu Czy ty jesteś tak mało inteligentny czy udajesz głupa? Ten cytat to nie mowi raczej o PO,bo nie istnieje od prawie 2 wieków ale o klerze.Czytaj ze zrozumieniem a nie tylko duże litery.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opodatkować każdy kościół w Polsce,każdy zakon,Caritas,i wszystkie instytucje prowadzone przez czarnych a gwarantuje,że deficyt budżetowy zapisany na nastepny rok w wysokosci 30 miliardów bedzie wynosił połowę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksiegowy napisał:
Opodatkować każdy kościół w Polsce,każdy zakon,Caritas,i wszystkie instytucje prowadzone przez czarnych a gwarantuje,że deficyt budżetowy zapisany na nastepny rok w wysokosci 30 miliardów bedzie wynosił połowę
Wcześniej trzeba by było zlikwidować senat i POłowę CZERWONYCH w sejmie,aby to państwo było tańsze,jak nie to POdzielimy los Grecji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Wcześniej trzeba by było zlikwidować senat i POłowę CZERWONYCH w sejmie,aby to państwo było tańsze,jak nie to POdzielimy los Grecji.
Masz racje.Ale zaczal bym jednak od kleru jak napisal ksiegowy,ilosc czarnej mafii obojga plci ktora nie placi podatkow liczona jest w dziesiatkach tysiecy a moze i w setkach a "z Bozej laski" parlamentarzystow obu izb to niecale 600 osob,wiec roznica jest obrzymia.Za tych ostatnich wzial bym sie po "czarnych"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weryfikator napisał:
Masz racje.Ale zaczal bym jednak od kleru jak napisal ksiegowy,ilosc czarnej mafii obojga plci ktora nie placi podatkow liczona jest w dziesiatkach tysiecy a moze i w setkach a "z Bozej laski" parlamentarzystow obu izb to niecale 600 osob,wiec roznica jest obrzymia.Za tych ostatnich wzial bym sie po "czarnych"
Dobrze piszesz ale trochę z liczeniem słabo.Nie bierzesz pod uwagę że tych 600 osób to ma jeszcze rodziny,a te rodziny mają znajomych,sąsiadów etc.Pomijam fakt ze dużo jest dzieciorobów których tez trzeba do śmierci zabezpieczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dobrze piszesz ale trochę z liczeniem słabo.Nie bierzesz pod uwagę że tych 600 osób to ma jeszcze rodziny,a te rodziny mają znajomych,sąsiadów etc.Pomijam fakt ze dużo jest dzieciorobów których tez trzeba do śmierci zabezpieczyć.
Zgadza sie tylko z jednym wyjatkie,oni placa mniejsze czy wieksze podatki a czarna mafia nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny rozwiedziony podatnik posiadajacy dzieci zobligowany jest do placenia podatków..jednak kupia posiada nawet swoj wlsany fundusz alimentacyjny....bo te co łaska z kosciolka tez gdziesz musze isc w końcu tak biend ekler musi za cos odchowac potomstwo ktorym Bog w swej laskowosci raczyl go obdarzyc......tylko ty szary podatniku tyraj na chalwe innych a niebie napewno ci to wynagrodza.....czemu nikt o tym głośno nie mowi tylko ucina temat....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśniczanka napisał:
normalny rozwiedziony podatnik posiadajacy dzieci zobligowany jest do placenia podatków..jednak kupia posiada nawet swoj wlsany fundusz alimentacyjny....bo te co łaska z kosciolka tez gdziesz musze isc w końcu tak biend ekler musi za cos odchowac potomstwo ktorym Bog w swej laskowosci raczyl go obdarzyc......tylko ty szary podatniku tyraj na chalwe innych a niebie napewno ci to wynagrodza.....czemu nikt o tym głośno nie mowi tylko ucina temat....
Bo cala ta rzadzaca elyta wlacznie z naszym burmistrzem i radnymi boi sie okropnej KLĄTWY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki tzw. "czarnej mafii" istniejecie w państwie polskim . Dla mnie kościół jest nieodzownym znacznikiem nas. Bez tego kleju nie moglibyśmy dziś tutaj podyskutować. Kościół rulez. Ja jestem za wbrew ITI. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Knizioł napisał:
Dzięki tzw. "czarnej mafii" istniejecie w państwie polskim . Dla mnie kościół jest nieodzownym znacznikiem nas. Bez tego kleju nie moglibyśmy dziś tutaj podyskutować. Kościół rulez. Ja jestem za wbrew ITI. Pozdrawiam
Panstwie polskim ??? hehe...dobre....chciales powiedziec w Watykanskim.Tu panstwo polskie nie ma nic do powiedzenia,czyzbys nie zauwazyl ze czarni sa ponad prawem polskim? Nie rob z siebie i innych idiotow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśniczanka napisał:
normalny rozwiedziony podatnik posiadajacy dzieci zobligowany jest do placenia podatków..jednak kupia posiada nawet swoj wlsany fundusz alimentacyjny....bo te co łaska z kosciolka tez gdziesz musze isc w końcu tak biend ekler musi za cos odchowac potomstwo ktorym Bog w swej laskowosci raczyl go obdarzyc......tylko ty szary podatniku tyraj na chalwe innych a niebie napewno ci to wynagrodza.....czemu nikt o tym głośno nie mowi tylko ucina temat....
Kto jeszcze w Polsce nie płaci podatków? Diety radnych (są ich tysiące w kraju) są nieopodatkowane. Czy pensje sędziów i prokuratorów, oprócz tego, że są dożywotnie, to opodatkowane? A ile kosztują posłowie? A dlaczego całe społeczeństwo łoży na partie polityczne? Przecież mogą się utrzymywać ze składek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...